וידאו


מדוע לא אומרים איכס על אלכוהול
ב קורס ברמנים בלימון יש חוק אחד מאוד ברור – אסור להגיד איכס על אלכוהול, בהתחלה הוא אולי לא טעים אבל כמו כל דבר לומדים לאהוב אותו וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בקורס הברמנים. לימון הוא בית ספר הברמנים של אזור המרכז. בלימון מועבר קורס הברמנים היחידי אשר מתרגל עם אלכוהול תוצרת חוץ.

 


קורס הפליירינג של בית ספר לברמנים לימון
אתר קורס ברמנים לימון מציג:

עדיף שתי כוסות באוויר מאשר בקבוק אחד על הרצפה – בבית ספר לימון מועבר קורס להטוטנות בר אשר מהווה חלק בלתי נפרד מחיי הברמן ומ קורס ברמנים. קורס הפליירינג הינו מושג המתאר את הוא להטוטנות הבר ומשלב עבודה של שייקרים כוסות ובקבוקים.

 

 

קורס ברמנים - התאמת משקה לאישיות
הכתבה בחסות קורס ברמנים. כיצד להתאים משקה לאישיות נשים 1. כוסיות ומפונקות (לאו-דווקא כוסיות), ישתו בדר"כ שמנת ויין ישתו גם פיג'לינג סאוור, מידורי סאוור, ש.מלון רדבול, ישבו 8 שעות על אותה הכוס ואז יזמינו מים... מהברז. יעשנו פרלמנט ארוך (גרושות) או מרלבורו (עשירות).

 


קורס ברמנים - מקצוע ולא עבודה זמנית
אתר קורס ברמנים לימון שמח לדווח:

"ברמן הוא האציל במעמד הפועלים". היו אלא מילותיו של דאג קגלין בסרט "קוקטייל" שהביאו לפריצת המקצוע לתודעה הציבורית. ברמן נחשב לאחד המקצועות העתיקים בעולם, כבר בתקופת המקרא מוזכרים "שרי-המשקים". כלומר, כבר אז היו אנשי מקצוע שתפקידם הוא להשקות את באי הבר או בית המרזח.

 

 

קורס ברמנים לימון - מבצע בקרדי
אתר קורס ברמנים לימון שמח לדווח:

בקרדי הוא מותג האלכוהול השני הנמכר ביותר בעולם. כל 4.5 שניות נמכר ארגז של 9 ליטר במק��ם כלשהוא בתבל. בקרדי מוכרת כ200מיליון בקבוקים בעולם בשנה. לכבוד הקיץ יוצאת חברת אקרמן במבצע ייחודי למשקה ולקוקטייל המזוהה ביותר עם בקרדי הוא המוחיטו.

 

 

קורס ברמנים לימון - יוזמה חדשה
אתר קורס ברמנים לימון שמח לדווח:

מכון היצוא וחברת זג יינות יצאו ביוזמה לארגון התקשרות בין יקבים מהארץ ומגרמניה שמטרתה העמקת הבנה הדדית, וקשירת יחסי ידידות בין יקבים מישראל לבין יקבים מגרמניה.הכוונה לקדם הקמת רשת רחבה ככל הניתן של יקבים בשתי המדינות ויצור מסגרת של ביקורים הדדיים והשתתפות בתערוכות בינלאומיות.

 

 

קורס ברמנים לימון - קוקטיילים לפורים
לקראת פורים אספנו באתר קורס ברמנים לימון עבורכם מספר הצעות לקוקטיילים צבעוניים עמוסי אלכוהול שיעשו לכם שמח: וודקה בטעמים שונים שניתן למזוג לכוס ענקית עם מספר קשים ולחלוק אותה עם מספר חוגגים:

 


קורס ברמנים לימון - פסטיבל בירה במעברות
אתר קורס ברמנים לימון שמח לדווח:

בימים רביעי עד שישי 14-16 במאי נערך פסטיבל הבירה של חברת beer master בבית היין במעברות. הפסטיבל נערך פעמיים בשנה ויימזגו בו למעלה מ50 סוגי בירה שונים, ובכללם בירות נדירות וביתיות וכן גם בירות חדשות.

 

 

סדנאות יין ואלכוהול 'על המים'
אתר קורס ברמנים לימון שמח לדווח:

חברת הקרוזים היוקרתית 'סלבריטי קרוזס' מציעה החל מחודש אוקטובר סדרה של סדנאות על המים.'יקבי סלבריטי' פתחה תוכנית העשרה בתחום היין בשיתוף עם איגוד הסומלייה האמריקאי. הסדנה מציעה מגוון ארועי יין,כולל סדנת היין ההשוואתי של רידל.

 

 

מדריך היינות ג'ונסון
אתר קורס ברמנים לימון שמח לדווח:

מדריך הכיס הנודע של 'גונסון' לשנת 2010 יצא לאור לאחרונה. המהדורה המיוחדת האחרונה מופצת בישראל בחסות יקבי כרמל.בהקדמה נכתבו הקורות תודה לכל מי שעזר לגונסון בעריכת הספר

 

 

הצלחת יינות הכרמל בבריטניה
אתר קורס ברמנים לימון שמח לדווח:

רשת חנויות היין הבריטית 'מגיסטיק' המונה כ147 חנויות ברחבי בריטניה, החלה למכור יינות רכס של ייקבי כרמל

 

 

מחיר שיא ליין ישראלי
אתר קורס ברמנים לימון שמח לדווח:

במכירה הפומבית השלישית של יינות שארגן 'קלרט' בית מכירות פומבי,נמכר בקבוק דבל מגנום של יער יתיר במחיר שיא של 650$